Nábytek sednisi.cz: židle, postele, matrace, sedací soupravy - komfort, ve kterém zapomenete na únavu Kreslo Sedací a kancelářský nábytek sednisi.cz - komfort, ve kterém zapomenete na únavu

Sedací soupravy
Židle
Nábytek
Postele | Matrace

  
 

ŽIDLE

ŽIDLE

V sekci židle si můžete vybrat z široké nabídky židlí rozdělených pro lepší přehlednost do několika kategorií:

 

při sestavování nabídky židlí klademe důraz nejen na estetický dojem, ale samožřejmě i na to, aby všechny židle z naší nabídky splňovaly kritéria pro pohodlné, zdravé a bezpečné sezení.

 
 

Výběr židle k počítači může výrazně ovlivnit dopady sedavého zaměstnání na Vaše zdraví. Vhodně zvoleným typem židle z naší nabídky kancelářských židlí s ohledem na čas, který budete sezením v této židli trávit, můžete snížit riziko zdravotních potíží a v neposlední řadě může mít správný výběr židle pozitivní dopady i na produktivitu práce Vašich zaměstnanců.

 

Židle, které podtrhnou jedinečnost Vašeho podniku

Provozujete bar nebo restauraci? Speciálně pro Vás jsme zařadili do naší nabídky samostatnou kategorii barové židle. Můžete si vybrat z přehledné nabídky židlí navržených tak, aby Vaši hosté své nápoje, pokrmy a atmosféru Vašeho podniku skutečně vychutnávali v pohodlí. Vždyť nejen obsah a zpracování nápojového lístku, ale i židle na nichž hosté sedí mají nesporně vliv na jejich spokojenost.

Najdi si

Vybíráme pro vászboží: SE29029
cena: 13.700,- Kč
více informací

zboží: PH24013
cena: 9.364,- Kč
více informací

zboží: SS55031
cena: 48.788,- Kč
více informací
 
Obchodní podmínky | Reklamační řád | Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2005 sednisi.cz | all rights reserved